KRYEFAQJA » LAJME » Kukësi – Partizani dhe Tirana – Flamurtari me rrjeta të paprekura
Kukësi - Partizani dhe Tirana - Flamurtari me rrjeta të paprekura

Kukësi – Partizani dhe Tirana – Flamurtari me rrjeta të paprekura

JAVA 23

 

DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ
25.02.2017 Gjirokastër 14:00 Luftëtari – Laçi 1 – 1
Ramadani 14′ (1-0 penallti), Jonuzi 65′ (1-1)
25.02.2017 Durrës 14:00 Teuta – Korabi 1 – 0
Ribaj 55′ (penallti)
25.02.2017 Shkodër 17:00 Vllaznia – Skënderbeu 0 – 1
Latifi 68′
26.02.2017 Kukës 14:00 * Kukësi – Partizani 0 – 0
26.02.2017 Tiranë 17:00 Tirana – Flamurtari 0 – 0

* Në RTSH

NR. SKUADRA NDE. FIT. BAR. HUM. GSH. GPË. + / – PIKË
1. Kukësi 23 12 11 0 27 9 18 47
2. Skënderbeu 23 14 5 4 23 8 15 46
3. Partizani 23 11 10 2 23 9 14 43
4. Luftëtari 23 7 8 8 22 29 -7 29
5. Tirana 23 6 10 7 18 16 2 28
6. Vllaznia 23 6 9 8 19 20 -1 27
7. Teuta 23 7 5 11 16 21 -5 26
8. Laçi 23 5 7 11 11 22 -11 22
9. Flamurtari 23 7 6 10 24 26 -2 21
10. Korabi 23 2 5 16 8 30 -22 11

Flamurtari -6 pikë

Sicred