KRYEFAQJA » LAJME » Kryemadhi: LSI nuk do të lejojë projektin e “Rilindjes”

Kryemadhi: LSI nuk do të lejojë projektin e “Rilindjes”

Nga selia e forcës politike që drejton Monika Kryemadhi vijoji akuzat ndaj qeverisë. Kryetarja e LSI tha se partia e saj nuk do të lejojë vijimin e projektit të “Rilindjes” , siç e cilësoi ajo qeverinë e drejtuar nga kryeministri Rama. Sipas zonjës Kryemadhi, vullneti politik i LSI është vullneti i qindra anëtarëve të thjeshtë që refuzojnë qeverinë e drogës dhe të krimit.

Sicred