KRYEFAQJA » LAJME » Vlorë, burri vret gruan, viktimë Eva Lera 45 vjeçe

Vlorë, burri vret gruan, viktimë Eva Lera 45 vjeçe

Eva Lera, 45 vjeçe nga Vlora, është viktima e radhës e krimit në familje. Ngjarja e rëndë u shënua mesditën e së mërkurës, në banesën e çiftit Lera në lagjen “Kushtrimi”, në Vlorë. Policia dyshon se Eva Lera është vrarë nga bashkëshorti, 57-vjeçari Teodor Lera, i cili më pas, dyshohet se ka prerë damarët dhe ndodhet për ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal Vlorë.

Sicred