KRYEFAQJA » LAJME » Kreu i LSI-së Vasili i është përgjigjur akuzave të Bashës
Vasili: Rama e ka çuar Shqipërinë në buzë të greminës

Kreu i LSI-së Vasili i është përgjigjur akuzave të Bashës

Akuzave të Bashës ndaj Lëvizjes Socialiste për Integrimi i është përgjigjur me një postim në rrjetin social facebook kryetari i kësaj force politike, Petrit Vasili. E ndërsa e ka akuzuar Bashën për mosmirënjohje si ndaj ish-kryetarit të Partisë Demokratike, Berisha, ashtu dhe ndaj ish-kreu-t të LSI-së, tashmë president i zgjedhur, Ilir Meta, Vasili i kërkon Bashës të përballen në debat, për të vërtetat e shpk-ve të Bashës apo shumë të vërteta të tjera që Vasili thotë se i di nga takime shumë të rëndësishme.

Sicred