KRYEFAQJA » LAJME » Kostanidides vlerëson përgatitjet e kombëtares

Kostanidides vlerëson përgatitjet e kombëtares

Ka punuar për dy javë me skuadrën dhe ajo që vlerëson ka qenë përkushtimi i saj.

Trajneri i Kombëtares shqiptare të basketbollit, Antonis Kostandinides, thekson se pjesëmarrja në dy turne miqësorë, në Qipro dhe Estoni, janë një ndihmesë e madhe.

Ndeshjet e Kombëtares kuqezi të basketbollit do të sillen për sportdashësit drejtpërdrejt dhe ekskluzivisht nga Rrjeti i Radio-Televizionit Shqiptar, pas marrëveshjes së mirëkuptimit të nënshkruar midis transmetuesit publik dhe Federatës Shqiptare të Basketbollit.

Sicred