KRYEFAQJA » LAJME » Bota » Kolarov ngre në delir serbët

Kolarov ngre në delir serbët

Aleksandër Kolarov ka realizuar një goditje dënimi kompjuterike dhe me golin e shënuar ndaj Kosta Rikës ka ngritur në qiellin e shtatë tifozët serbë. Takimi po zhvillohet për grupin E. Në mbrëmje pritet që po nga kry grup të ndeshet Brazili me Zvicerën.

Para Mbrapa
Kolarov ngre në delir serbët
Para Mbrapa
Sicred