KRYEFAQJA » LAJME » Kategoria e Parë: Rezultatet dhe renditja e javës së 12-të
Kategoria e Parë: Rezultatet dhe renditja e javës së 12-të

Kategoria e Parë: Rezultatet dhe renditja e javës së 12-të

Java 12 – 12.12.2015

Grupi A     

Besa                          – Beselidhja              2-3
Erzeni                       – Adriatiku                5-0
Kastrioti                   – Kamza                     5-1
Korabi                       – Iliria                        3-1
Burreli                      – Ada                          2-0

Kategoria e Parë: Rezultatet dhe renditja e javës së 12-të

Grupi B    

Butrinti                    – Sopoti                       1-0
Lushnja                   – Apolonia                   1-2
Pogradeci                – Luftëtari                   1-0
Shkumbini              – Dinamo                    1-0
Turbina                    – Elbasani                   2-1

Kategoria e Parë: Rezultatet dhe renditja e javës së 12-të

Sicred