KRYEFAQJA » LAJME » Kategoria e Parë: Fitojnë Kastrioti dhe Luftëtari
Kategoria e Parë: Fitojnë Kastrioti dhe Luftëtari

Kategoria e Parë: Fitojnë Kastrioti dhe Luftëtari

Java 24 – 30.04.2016

Grupi A

Besa                          – Ada                       2-1

Erzeni                      – Beselidhja             1-1

Kamza                     – Kastrioti                0-2

Korabi                     – Adriatiku               2-0

Burreli                     – Iliria                       5-0

Kategoria e Parë: Fitojnë Kastrioti dhe Luftëtari

Grupi B

Dinamo                   – Butrinti                 1-0

Sopoti                       – Luftëtari               0-1

Lushnja                    – Apolonia              2-0

Pogradeci                 – Elbasani               3-1

Shkumbini               – Turbina                0-0

Kategoria e Parë: Fitojnë Kastrioti dhe Luftëtari

Sicred