KRYEFAQJA » LAJME » Kapet një ton drogë në Durrës
Kapet një ton drogë në Durrës

Kapet një ton drogë në Durrës

Një tjetër sasi e madhe droge është sekuestruar në Portin e Durrësit mbrëmjen e së martës. Burime të besueshme të policisë njoftojnë për ndalimin e rreth një ton lëndë narkotike. Droga ishte fshehur në një kamion i cili kishte një ngarkesë me tranguj për eksport dhe ishte destinuar për në Itali. Policia ka ndaluar edhe shoferin e kamionit.

Sicred