KRYEFAQJA » LAJME » Kamëz, sulmohet me eksploziv dhe armë banesa e një shtetasi
Kamëz, sulmohet me eksploziv dhe armë banesa e një shtetasi

Kamëz, sulmohet me eksploziv dhe armë banesa e një shtetasi

Në Kamëz banesa e një shtetasi është sulmuar orët e para të mëngjesit me eksploziv dhe breshëri armësh. Sipas policisë janë shkaktuar vetëm dëme materiale në dy mjetet e parkuara në oborrin e banesës. Policia njofton gjithashtu se ka gjetur në Fushë Krujë dhe një makinë të djegur, brenda së cilës janë gjetur dy armë zjarri. Ka dyshime se ajo mund mund të jetë e autorëve që kanë hedhur eksplozivin në drejtim të banesës në Kamzë.

Sicred