KRYEFAQJA » LAJME » Kakavije, shtohet fluksi në hyrje i udhëtarëve

Kakavije, shtohet fluksi në hyrje i udhëtarëve

Shtohet fluksi i kalimeve në Pikën Kufitare të Kakavijes, midis Shqipërisë dhe Greqisë. Gjatë 24 orëve të fundit në territorin shqiptar kanë hyrë i 2 300 persona, mes tyre shumë turistë të huaj të cilët zgjedhin vendin tonë për pushime.

Sicred