KRYEFAQJA » LAJME » Josa: Pjesëmarrja e Skënderbeut në Evropë, kapitull i paharruar i futbollit shqiptar

Josa: Pjesëmarrja e Skënderbeut në Evropë, kapitull i paharruar i futbollit shqiptar

Sapo ka festuar titullin e 4-t radhazi me Skënderbeun dhe të 5-tin për të në karrierë si trajner, por trofeu i këtij sezoni ishte më i lodhshëm, për shkak të një sfidanti të vështirë.

Për Josën, pjesëmarrja e Skënderbeut në Evropë ishte një kapitull i paharruar i futbollit shqiptar.

Është përfolur për vazhdimin e karrierës si trajner në Zvicër dhe Azerbajxhan, por Josa i hedh të gjitha poshtë këto spekulime

Titulli i këtij sezoni ishte i 6-ti radhazi për Skënderbeun e Josës, një rekord më vete ky në futbollin shqiptar.

Sicred