KRYEFAQJA » LAJME » Java e 11-të e Kategorisë Superiore
Java e 11-të e Kategorisë Superiore

Java e 11-të e Kategorisë Superiore

Kategoria Superiore e ka luajtur të enjten pasdreke ndeshjet e fundit të javës së saj të 11-të. Kukësi ka mundur në fushën e vet Skënderbeun me rezultatin 2-1. Ndërkohë, takimi i fundit i javës Tirana – Laçi është mbyll me rrjeta te paprekura.

Të mërkurën u luajtën tre ndeshjet e para të kësaj jave. Flamurtari vendas ka pritur në fushën e vet Partizanin, në takimin që u mbyll me rrjeta të paprekura. Kjo sfidë, që u soll për sportdashësit drejtpërdrejt nga Rrjeti i Radiotelevizionit Shqiptar. Në orën 14:00 janë luajtur dhe Vllaznia – Teuta, që është fituar nga miqtë 0-1, dhe Tërbuni – Bylisi, që u fitua nga vendasit me rezultatin 4-2.

Java e 11-të e Kategorisë Superiore

Sicred