KRYEFAQJA » LAJME » Imzot Frendo uron për Krishtlindje

Imzot Frendo uron për Krishtlindje

Arqipeshkvi imzot Xhorxh Frendo ju ka drejtuar të gjithë shqiptarve një mesazh urimi për Krishtlindjet. Imzot Frendo u bëri thirrje të gjithë përfaqësueve politikë për dialog në të mirë të kombit shqiptar dhe jo të krijohen mure ndarëse.

Sicred