KRYEFAQJA » LAJME » Hala: “Në Itali kam dhënë dorëheqje si arbitër se është ofenduar Shqipëria”

Hala: “Në Itali kam dhënë dorëheqje si arbitër se është ofenduar Shqipëria”

Kandidati Shpëtim Hala ish arbitër futbolli, tha se do të japi kontributin e tij për futbollin shqiptar, i cili nuk duhet të jetë i politizuar.  “Në Itali kam dhënë dorëheqje si arbitër se është ofenduar Shqipëria” tha zoti Halo, ndërsa shprehu keqardhjen që mediat ishin treguar të pabarabarta në fushatën zgjedhore. “Unë jam energjik dhe ofroj një frymë të re” premtoi kandidat për kreun e FSHF.

Sicred