KRYEFAQJA » LAJME » Bota » Formula 1 në Monte Karlo, drejtpërdrejt në rrjetin RTSH
Formula 1 në Monte Karlo, drejtpërdrejt në rrjetin RTSH

Formula 1 në Monte Karlo, drejtpërdrejt në rrjetin RTSH

Në Monte Karlo vazhdon gara për Çmimin e Madh të Formula 1. Në krye janë Riçardo, Vetel dhe Hamilton. RTSH 1 dhe RTSH Sport po e transmetojnë drejtëpërdrejtë. Por ju mund ta ndiqni edhe në www.rtsh.al.

Sicred