KRYEFAQJA » LAJME » Bota » Formula 1 në Monako, Riçardo niset i pari
Formula 1 në Monako, Riçardo niset i pari

Formula 1 në Monako, Riçardo niset i pari

Daniel Riçardo do të niset i pari në garën e Çmimit të Madh të Formula 1 në Monako. Ai u rendit i pari në provat zyrtare. Pas tij ishin Vetel dhe Hamilton. RTSH do ta transmetojë direkt këtë garë,  duke nisur nga ora 15 të dielën.

Sicred