KRYEFAQJA » LAJME » Fitore e çmuar për Vllazninë dhe Flamurtarin
Fitore e çmuar për Vllazninë dhe Flamurtarin

Fitore e çmuar për Vllazninë dhe Flamurtarin

Java 19

30.01.2016

14:00                  Vllaznia                      – Skënderbeu                        1 – 0
Kalaja 65’
14:00                 Tërbuni                       – Tirana                                   1 – 3
Bakaj 10’ (0 – 1), Marku 60’ (1 – 1), Muzaka 75’ a.g. (1 – 2), Muça 83’ (1 – 3)
17:00                  Partizani                     – Laçi                                       2 – 0
Račić 8’, Vila 74’

31.01.2016

14:00                   Kukësi                        – Bylis                                      3 – 0
Emini 23’, 55’, Dvorneković 78’
14:00                   Flamurtari                 – Teuta                                    1 – 0
Greca 62’

Fitore e çmuar për Vllazninë dhe Flamurtarin

Sicred