KRYEFAQJA » LAJME » Fitojn Skënderbeu, Teuta dhe Tirana barazim
Fitojn Skënderbeu, Teuta dhe Tirana barazim

Fitojn Skënderbeu, Teuta dhe Tirana barazim

JAVA 14

02.12.2015
17:00                 Teuta                    –                Tirana                    0-0
17:00                 Skënderbeu         –                Bylis                       4-0
Progni 44′, Abazi 63′, Berisha 79′, Salihi 90’+3′

Fitojn Skënderbeu, Teuta dhe Tirana barazim

Sicred