KRYEFAQJA » LAJME » Elbasan: Sekuestrohen 3 mina me telekomandë

Elbasan: Sekuestrohen 3 mina me telekomandë

Policia e Elbasanit ka finalizuar operacionin “Specialisti”, në kuadër të të cilit janë sekuestruar 3 mina me telekomandë dhe janë arrestuar 2 persona, ndërkohë që një shtetase është proçeduar në gjendje të lirë. Të arrestuarit janë Maksim Hekurani 26 vjeç dhe Nikolla Roxhe 21 vjeç, të dy banues në Vlorë. Gjithashtu, ka nisur proçedimi penal në gjëndje të lirë ndaj shtetases A.K., 42 vjeç, banuese në Tiranë.

Sicred
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com