KRYEFAQJA » LAJME » Edhe Meta kundër Dajtit
Gjenden municione, para dhe prova të tjera në shtëpitë e gjyqtarëve që lehtësuan Dajtin

Edhe Meta kundër Dajtit

Vendimi i një gjykate që lehtësoi dënimin e Dritan Dajtit, i cili u akuzua për vrasjen e 4 policëve 10 vjet më parë në Durrës, ka sjellë edhe reagimin e presidentit Ilir Meta. “KLGJ dhe Prokuroria e Përgjithshëm të vihen në lëvizje për të vlerësuar dhe hetuar çështjen në fjalë ” tha sot në një aktivitet zoti Meta.

Sicred