KRYEFAQJA » LAJME » Durrsakët besnikë të Televizionit Publik

Durrsakët besnikë të Televizionit Publik

Vera e sivjetme duket se do të jetë tërësisht ndryshe për banorët e Durrësit dhe miqtë e tyre që pushojnë në bregdet. Argëtimet do të shtohen falë edhe sinjalit digjital të transmetuesit publik i cili po përcjell atmosferën e Kampionatit Botëror Rusia 2018. Nostalgjikët dhe banorët e vjetër në qytetin e Durrësit thonë se sinjali me paketën e re të kanaleve i ka bërë ata që të shohin vetëm RTSH. Po ashtu në të gjitha lokalet dhe kafenetë e Durrësit, nga pasditja e deri në mbrëmje shihet vetëm ekrani i Televizionit Shqiptar dhe ndeshjet e kampionatit botëror të futbollit Rusia 2018.

Sicred
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com