KRYEFAQJA » LAJME » Durrës, djali vret prindërit
Durrës, djali vret prindërit

Durrës, djali vret prindërit

Një ngjarje mjaftë e rëndë ka tronditur Durrësin këtë mëngjes. Sipas policisë rreth orës 08.00, në Xhafzotaj janë gjetur të vrarë me arë zjarri bashkëshortët Ali dhe Janije Nika, 70 e 66 vjec. Policia ka ndaluar  autorin e dyshuar, djalin e çiftit Nika, Leonard Nika 29 vjec. Ai po merret në pyetje. Dëshmitarë të ndryshëm thonë se autori ishte i martuar dhe kishte një fëmijë, ndërsa njihej si person me probleme.

Sicred