KRYEFAQJA » LAJME » Dhërmi, panik pas të shtënave me armë në një lokal
Dhërmi, panik pas të shtënave me armë në një lokal

Dhërmi, panik pas të shtënave me armë në një lokal

Policia njoftoi se ka ndaluar një person i cili ka qëlluar me armë zjarri në ajër gjatë një konflikti në një lokal në Dhërmi. Sipas policisë i riu Emiljano Nina, 23 vjeç, është konfliktuar për motive të dobëta me një tjetër shtetas dhe ka shtënë 4 herë me armë zjarri në ajër. Nga të shtënat nuk ka persona të lënduar, por dëshmmitarë të ngjarjes thanë se ka patur panik mes pushuesve që gjendeshin në lokal.

Sicred