KRYEFAQJA » LAJME » Davos, takohen liderët e Ballkanit Perëndimor
Davos, takohen liderët e Ballkanit Perëndimor

Davos, takohen liderët e Ballkanit Perëndimor

Pjesmarrjen ne Forumin e Davosit, liderët e Ballkanit Perëndimor, e kanë zhfrytëzuar për një takim me komisionerin Johanes Hahn dhe CEO-s së Forumit Ekonomik Botëror, Borge Bende. Sikurse njofton kryeministri shqiptar Edi Rama në Fejsbuk, takimi ka patur në fokus bisedën mbi ecurinë e bashkëpunimit rajonal, procesin e integrimit europian si edhe rritjen e investimeve të huaja.

Sicred