KRYEFAQJA » LAJME » Cungu: fitorja e parë jo garanci për kualifikimin
Futboll, traineri Cungu: Duhet të shënojnë të gjithë

Cungu: fitorja e parë jo garanci për kualifikimin

Vllaznia luan të mërkurën në orën 17.00 takimin e dytë të turit çerekfinal të Kupës së Shqipërisë. Skuadra shkodrane do të luajë në stadiumin “Niko Dovana” kundër Teutës vendase. Ndeshja e parë, e luajtur në Shkodër është fituar nga Vllaznia 1-0, falë golit të realizuar nga Tafili. Trajneri Armand Cungu ka vënë theksin në faktin se kjo fitore nuk është garanci për skuadrën e tij për të kaluar turin. Ndeshja e kthimit, e vlefshme për turin çerekfinalet të Kupës së Shqipërisë, ajo midis Teutës dhe Vllaznisë, do të luhet të mërkurën në orën 17.00

Sicred