KRYEFAQJA » LAJME » Kulturë » Cocciante me “Margarita” nis Fest ’56
Cocciante me "Margarita" nis Fest '56

Cocciante me “Margarita” nis Fest ’56

Me hitin mjaftë të njohur për shqiptarë “Margarita” dhe mes duartroktijeve të të ftuarve në sallë Riccardo Cocciante ka shënuar fillimin e Fest ’56. Më pas në një intervistë me Karstën Cocciante ka rrëfyer momente të jetës së tij, ndërsa e ka mbyllur paraqitjen e tij me një duet me këngëtaren shqiptare Elhaida Dani.

Sicred