KRYEFAQJA » LAJME » Bota » Brazili në avantazh ndaj Zvicrës
Brazili në avantazh

Brazili në avantazh ndaj Zvicrës

Kutinjo ka kaluar Brazilin në avantazh në minitën e 20.  Kanë qenë disa kombinime mes Nejmar dhe Paulinjo, që kanë nxjerrë në pozicion Kutinjon i cili ka shënuar një gol që mendohet se do te renditet ndër golat më të bukur të “Rusi 2018”.

Para Mbrapa
Brazili në avantazh

tie_slide] [/tie_slide]

Para Mbrapa
Sicred