KRYEFAQJA » LAJME » Basha uron shqiptarët
Basha uron shqiptarët

Basha uron shqiptarët

Kreu i opozitës Lulzim Basha e ka formuluar mjaft shkurt urimin e tij për vitin e ri 2017 drejtuar qytetarëve  shqiptarë. “Ju uroj nga zemra të gjithë shqiptarëve dhe familjeve të tyre kudo që ndodhen një Vit të Ri me shëndet, mbarësi dhe mundësi të reja” shkruan zoti Basha në kartolinën e tij botuar në rrjetin social Fejsbuk, në të cilën ofrohet një pejsazh dimri.

Sicred