KRYEFAQJA » LAJME » Bota » Barazon Zvicra me Zuber

Barazon Zvicra me Zuber

Zvicera ka arritur të barazojë me Zuber, sapo ka filluar pjesa e dytë në Rostov Arena. Mbrojtja e përgjumur e Brazilit u gjet në befasi pas një goditje nga këndi nga e djathta e sulmit zviceran ku Zuber ndërhyri dhe shënoi. Ndërkaq dueli i ndeshjes po konsiderohet ai mes yllit brazilian të futbollit Nejmar dhe legjendarit shqiptar të Zvicrës Behrami.

Para Mbrapa
Para Mbrapa

 

Sicred