KRYEFAQJA » LAJME » Bota » Argjentinë-Islandë, 45 minuta 1-1

Argjentinë-Islandë, 45 minuta 1-1

Ka përfunduar 1-1 pjesa e parë e takimit Argjentinë – Islandë për “Rusi 2018”. Të parët shënuan argjentinasit me Aguerron, por menjëherë barazoi për Islandën Finnbogason. RTSH po e sjell drejtpërdrejt në RTSH1HD dhe RTSH SPORT, si dhe livestream në www.rtsh.al brenda territorit shqiptar.

Sicred