KRYEFAQJA » LAJME » Akuzat e opozitës ndaj qeverisë Rama, Fuga: Budallallëqe !

Akuzat e opozitës ndaj qeverisë Rama, Fuga: Budallallëqe !

Këshilltari për media i kryeministrit, Endri Fuga, i ka konsideruar budallallëqe deklaratat e dala nga opozita në adresë të qeverisë dhe veçmas të kryeministrit Rama, ndërsa tha se ata janë janë të vendosur të çojnë përpara reformat. “Dje njëri, sot tjetri. Përgojojnë njerëz e hedhin në eter shifra shumëmilionëshe, duke e bërë të kotë që t’u përgjigjesh për çdo budallallëk! KM dhe qeveria janë të vendosur të çojnë përpara reformat dhe të fokusojnë TË GJITHË VEMENDJEN TEK NJERËZIT e tek puna në shërbim të tyre” shkruan zoti Fuga në Tuiter.

Sicred