KRYEFAQJA » LAJME » Kulturë » Aktori i “Fifty Shades of Grey” bëhet baba

Aktori i “Fifty Shades of Grey” bëhet baba

Lajme të mira për jetën familjarë, vijnë për aktorin e preferuar të të gjitha vajzave. Aktori i famshëm i “Fifty Shades of Grey”, Jamie Dornan dhe bashkëshortja e tij Amelia Warner, janë bërë prindër për herë të dytë. Amelia, bashkëshortja e aktorit 32-vjeçar është fotografuar të hënën në Londër duke shtyrë një karrocë, ndaj besohet se ka disa ditë që ka lindur.

Çifti është prind edhe i një vajze 2-vjeçare Dulcie. Ndërkohë, Dornan është duke xhiruar skenat e serialit të dytë të filmit në Vancouver, Kanada. Gjithashtu pritet me kërshëri shumë të madhe pjesa e dytë e sagës së “50 hijeve të Gray-t”, një film që i kaloi pritshmëritë në biletashitje, megjithëse u shpall edhe filmi më i keq i vitit të shkuar nga Akadamia Oscar.

Sicred