KRYEFAQJA » LAJME » Aksidenti fatal i ka kushtuar jetën një 22-vjeçari në Lushnje

Aksidenti fatal i ka kushtuar jetën një 22-vjeçari në Lushnje

Një 22 vjeçar ka humbur jetën në orët e para të mëngjesit në një aksident rrugor në afërsi të fshatit Mertish në njësinë administrative Divjakë. Jovan Rredhi, ka humbur drejtimin e mjetit, duke u përplasur me dy shtylla ndriçimi dhe më pas me një mur të një banese. Sipas bluve të qarkullimit, shpejtësia tej normave të lejuara ka qënë shkak i aksidentit fatal.

Sicred