KRYEFAQJA » LAJME » Aksidentet rrugore në “Përballë”, ora 20:35
Aksidentet rrugore në "Përballë", ora 20:35
Foto ilustruese

Aksidentet rrugore në “Përballë”, ora 20:35

Aksidentet dhe siguria rrugor në Shqipëri do të jenë në vemendje të Emisionit “Përballë” të Lutfi Dervishit të martën në mbrëmje në RTSH. Bilanci i aksidenteve në vend është rritur ndjeshëm, çka sipas mjaftë specialistëve mund të krahasohet edhe me një bilanc lufte. Emisioni “Përballë” do të sjelli sot një diskutim me autoritetet përgjegjëse, për të kuptuar më shumë për fajtorët dhe përgjegjësitë rrugore në Shqipëri.

Sicred