KRYEFAQJA » LAJME » Aksident i rëndë në Kamëz
Aksident i rëndë në Kamëz

Aksident i rëndë në Kamëz

Dy të vdekur dhe dy të plagosur është bilanci i një aksidenti tragjik të ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Kamzës. Drejtuesja e një mjeti ka humbur kontrollin e drejtimit dhe ka përplasur një person që po udhëtonte me biçikletë si dhe 3 këmbësorë, një grua me dy vajzat e saj. Drejtuesi i biçikletës ka humbur jetën, e po kështu dhe një nga vajzat 7 vjeçe. Në gjendje të vështirë është dhe motra e saj 6 vjeçe, si dhe nëna atyre. Policia po heton shkaqet e aksidentit.

Sicred