KRYEFAQJA » LAJME » Aeronautika, një tjetër nivel adrenaline

Aeronautika, një tjetër nivel adrenaline

Aeronautika është një sport me sasi të larta adrenaline, por piloti Valentin Deluk e ka çuar gjithçka në një nivel tjetër. Me një parashutë 20-metërshe të ndriçuar dhe duke patur si aleate të vakët vetëm dritën e hënës, ai ka zbritur përgjatë shpateve të Alpeve franceze në orën 03:45 pas mesnate në një nga netët e para të 2018-ës, duke dhuruar një spektakël të jashtëzakonshëm, që ne ju ftojmë ta ndjekim pa koment.

Sicred