KRYEFAQJA » LAJME » 2017-ta viti i daljes në treg të BMW-së së fundit
bmw-x7-teknologji-auto

2017-ta viti i daljes në treg të BMW-së së fundit

Nëse ju pëlqen BMW X5, atëherë BMW X7 e vitit 2017 do të jetë vetura juaj e preferuar! Por nuk ka problem, edhe nëse nuk keni qenë fans i veturave të BMW, modeli i ri X7 i cili vjen në vitin 2017 do të ju ngacmojë. X7 besohet që së bashku me X6 dhe vetura të tjera nga BMW do të pushtojnë tregun në vitet e ardhshme, transmeton. Vetura X7 është konkurente direkte e Mercedes GL dhe Audi Q7. BMW X7 duket sikur të jetë një X5 e madhe, por pavarësisht kësaj nëse ju pëlqejnë veturat e BMW, atëherë është ideale për  ju.

Sicred