KRYEFAQJA » LAJME » 10 vjetori i pavarësisë, atmosferë festive në Kosovë

10 vjetori i pavarësisë, atmosferë festive në Kosovë

Kosova festoi të shtunën 10 vjetorin e pavarësisë së saj. Atmosfera në Prishtinë dhe qytete të tjera të saj ishte mjaftë festive. Ra në sy prania me shmicë e flamurit kombëtar shqiptar.

Sicred