KRYEFAQJA » LAJME » Sport (Faqe 59)

Sport

Nigeria u ndalon seksin lojtarëve në botërorin Rusi 2018

Nigeria u ndalon seksin lojtarëve në botërorin Rusi 2018

Përfaqësuesja e Nigerisë ua ndalon futbollistëve seksin në Rusi. Trajneri i përfaqësueses së vendit afrikan i ka njohur lojtarët e tij me rregullat për Botërorin e Rusi, sidomos me pjesën që nuk ka më seks dhe me ruset në asnjë mënyrë. Përjashtim bëhet vetëm për kapitenin. Përkundër praktikës që shpesh …

Më shumë