KRYEFAQJA » LAJME » Sport (Faqe 52)

Sport

“Vllaznia” bie nga Superliga, protestë e “zjarrtë” e tifozëve para bashkisë

Rënia nga Superliga, protestë e "zjarrtë" e tifozëve të "Vllaznisë" para bashkisë

Dëshpërimi i tifozëve të ekipit të futbollit të “Vllaznisë” së Shkodrës për rënien e ekipit nga Superliga po arrin majat. Disa dhjetra tifozë të zjarrtë, mjaftë të dëshpëruar kanë protestuar para godinës së Bashkisë së Shkodrës. Ata e quajnë Bashkinë dhe drejtuesit e saj përgjegjës për atë që e konsiderojnë …

Më shumë