KRYEFAQJA » LAJME » Sport (Faqe 48)

Sport

Mourinho për Ronaldon: Jemi më të motivuar që kemi në skuadër lojtarin më të mirë në botë

mourinhio

Kristiano Ronaldo është bashkuar me Portugalinë në stërvitje, në përgatitjet për kampionatin botëror Rusi 2018. Ai ka nisur stërvitjen me shokët duke bërë ushtrime me ta e duke u praktikuar me topin. Joao Mourinhho, një nga lojtarët e përfaqësueses së Portugalisë shpreson që skuadra të përshtatet sa më mirë tashmë …

Më shumë

Panuçi : “Nuk më pëlqen të gjej justifikime, por bateritë i kishim të shkarkuara”

Panuçi: Lufta jonë për vendin e dytë

Traineri i kombëtares shqiptare Kristian Panuçi, ka dhënë spjegime pas humbjeve të rënda që ekipi i tij pësoi gjatë javës së kaluar. Pavarësisht se ishin takime miqësore, humbja 3-0 me Kosovën dhe 4-1 me Ukrainë, nga oponioni u konsideruan poshtëruese. Por për Panuçin “Nuk ka asgjë kaq të rëndë dhe …

Më shumë