KRYEFAQJA » LAJME » Sport (Faqe 3)

Sport

Perez, gjithnjë pranë Realit. Presidenti i madrilenëve motivon skuadrën në Kanada

FIorentino Pérez i`a kushtoi ditën e tij të parë në Kanada në krye të Realit të Madridit për të përshëndetur të gjithë anëtarët e ekipit, lojtarët, trajnerët dhe punonjësit. Ai e nisi me kapitenët, të cilët ishin të parët që morën inkurajim nga presidenti. Sergio Ramos, Marcelo, Benzema dhe Varane …

Më shumë

Manchester United sakrifikon për De Gean, të gatshëm ta shndërrojnë në portierin më të paguar në botë

Manchester United nuk heq dorë dhe vazhdon të përpiqet të rinovojë me David de Gean. Portierit 28 vjeçar i përfundon kontrata këtë verë, por klubi anglez realizojë një klauzolë në të cilën mund të rinovohej edhe për një vit më shumë. Problem është se edhe tashmë që kontrata do t’i …

Më shumë