KRYEFAQJA » LAJME » Sport (Faqe 26)

Sport

Kupat e Evropës, Kukësi për kualifikim në Azerbaixhan, Laçi përmbysjen e vështirë

Kupat e Evropës, Kukësi për kualifikim në Azerbaixhan, Laçi përmbysjen e vështirë

Edhe pse me një kontingjent të përgjysmuar, vera vazhdon për ekipet shqiptare në Kupat e Evropës, dhe kjo mesjavë pritet të jetë vendimtare sa i përket vazhdimit të dy ekipeve të mbetura. Natyrisht, më i favorizuar duket Kukësi, që, përtej një ndeshjeje të mërzitshme dhe të luajtur nën nivelin mesatar, …

Më shumë

McGregor fiton pafajsinë

McGregor fiton pafajsinë

Superstari i arteve marciale, Conor McGregor, arrin të fitojë pafajësinë nga gjykata e Nju Jorkut. Ai akuzohej për faje të shumta, pasi kishte sulmuar një autobus të mbushur me luftëtarë të UFC në Qendrën Barclays në prill. 30-vjeçari, i cili quhet “The Notorious”, edhe pse është çliruar nga akuzat, gjatë …

Më shumë