KRYEFAQJA » LAJME » Sport (Faqe 242)

Sport

Peshëngritja shqiptare në prove

Qerimaj: Heqja dorë nga Evropiani, humbje për ne

 Nga data 1, deri më 10 tetor 2015 në Klaipedia të Lituanisë do të zhvillohet Kampionati Evropian i Peshëngritjes për Të Rinjtë dhe Nën-23-vjeçarët, ku merr pjesë edhe Shqipëria. Për Shqipërinë në këtë kampionat do të marrin pjesë Emanuel Lushi, në kategorinë e peshës trupore deri në 62 kg, Alban …

Më shumë
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com