KRYEFAQJA » LAJME » Sport (Faqe 220)

Sport

Guardiola kërcënoi lojtarët

Bajernit të Mynihut iu desh të djersinte shumë për të thyer Juventusin e për t’u kualifikuar në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve të mërkurën mbrëma. Pasi u gjendën në disavantazh të dy golave brenda 28 minutash, bavarezët barazuan shifrat në minutën e fundit e mandej shënuan edhe dy herë të tjera …

Më shumë

Partizani – Skënderbeu 1-1 dhe korçarët vazhdojnë kryesimin

Partizani - Skënderbeu 1-1 dhe korçarët vazhdojnë kryesimin

Ballafaqimi më i rëndësishëm i javës së 26-të për Kategorinë Superiore, Partizani- Skenderbeu, ka përfunduar 1-1, duke mos sjellë asnjë zhvillim interesant në kreun e renditjes së skuadrave. Skënderbeu edhe më tej vazhdon të kryesojë me diferencë prej katër pikësh ndaj Partizanit të vendit të dytë. Fillimisht ishte Raçiç që …

Më shumë