KRYEFAQJA » LAJME » Sport (Faqe 211)

Sport

Ethe për Rumani – Shqipëri

Ethe për Rumani - Shqipëri

Shqipëria dhe Rumania po vazhdojnë përgatitjet intensive për derbin ballkanik të së dielës, me shpresën se do të arrijnë të kualifikohen për turin e ardhshëm të “Euro 2016”. Kuqezinjtë të cilët kanë pësuar dy humbje të pamerituara me Zvicrën dhe Francën, premtojnë një takim të jashtëzakonshëm. “Ne kemi një ëndërr …

Më shumë

Ajeti i bashkohet ekipit

Ajeti i bashkohet ekipit

Në prag të ndeshjes me Rumaninë, Kombëtarja shqiptare merr një lajm të mirë nga mjeku i ekipit. Mbrojtësi Arlind Ajeti është mirë fizikisht dhe është i gatshëm t’i bashkohet ekipit. Qendërmbrojtësi kuqezi ka zhvilluar seanca stërvitore së bashku me ekipin duke treguar se nuk ka asgjë shqetësuese. Në takimin dramatik …

Më shumë