KRYEFAQJA » LAJME » Sport (Faqe 198)

Sport

Ajeti i bashkohet ekipit

Ajeti i bashkohet ekipit

Në prag të ndeshjes me Rumaninë, Kombëtarja shqiptare merr një lajm të mirë nga mjeku i ekipit. Mbrojtësi Arlind Ajeti është mirë fizikisht dhe është i gatshëm t’i bashkohet ekipit. Qendërmbrojtësi kuqezi ka zhvilluar seanca stërvitore së bashku me ekipin duke treguar se nuk ka asgjë shqetësuese. Në takimin dramatik …

Më shumë

Rama kombëtares: Ju do ta merrni të plotë me siguri atë që meritoni

Rama kombëtares: Ju do ta merrni të plotë me siguri atë që meritoni

Prezantimi dinjitoz, por rezultatet e pamerituara të Shqipërisë në debutimin në “Euro 2016”, duket se e kanë detyruar kryeministrin Edi Rama t’ju drejtohet me një letër të hapur futbollistëve dhe trajnerit të kombëtares, në prag të takimit me Rumaninë. Me fjalë të zgjedhura dhe prekëse, zoti Rama shpreh keqardhjen për …

Më shumë