KRYEFAQJA » LAJME » Sport (Faqe 170)

Sport

Rusi 2018: Ndeshjet e grupeve A, B dhe H, barazon Franca dhe humb Portugalia

Rusi 2018: Sot luhen ndeshjet e grupeve A, B dhe H

DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ 06.09.2016 Sofje 20:45 Bullgari – Luksemburg 4 – 3 Rangelov 16′ (1-0), Joachim 60′ (1-1), 62′ (1-2), Marcelinho 65′ (2-2), Popov 79′ (3-2), Bohnert 90’+1′ (3-3), Tonev 90’+2′ (4-3) 06.09.2016 Solna 20:45 Suedi – Holandë 1 – 1 Berg 43′ (1-0), Sneijder 67′ (1-1) 06.09.2016 Borisov 20:45 Bjellorusi- Francë 0 – 0   NR. SKUADRA NDE. FIT. BAR. HUM. GSH. GPË. …

Më shumë

Rusi 2018: Shqipëri-Maqedoni 2-1, Finlandë – Kosovë 1-1

Rusi 2018: Sot luhen ndeshjet e grupeve A, B dhe H

DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ 05.09.2016 Tbilisi 18:00 Gjeorgji – Austri 1 – 2 Hinteregger 16′ (0-1), Janko 42′ (0-2), Ananidze 78′ (1-2) 05.09.2016 Kardif 20:45 Uells – Moldavi 4 – 0 Vokes 38′, Allen 44′, Bale 51′, 90’+5′ (penallti) 05.09.2016 Beograd 20:45 Serbi – Irlandë 2 – 2 Hendrick 3′ (0-1), Kostic 62′ (1-1), Tadic 69′ (2-1 penallti), Murphy 80′ …

Më shumë