KRYEFAQJA » LAJME » Sport (Faqe 16)

Sport

FSHF: Jemi duke punuar dhe bashkëpunuar maksimalisht me trajnerin Panuçi

FSHF: Jemi duke punuar dhe bashkëpunuar maksimalisht me trajnerin Panuçi

Federata Shqiptare e Futbollit i konsideroi “spekulime dhe lajme abuzive” disa njoftime të orëve të fundit në mediat shqiptare se ajo është në kërkim të një trajneri të ri për Kombëtaren Shqiptare të Futbollit. “Federata Shqiptare e Futbollin dëshiron t’iu informojë se nuk është aspak e vërtetë që jemi në …

Më shumë